top of page
Image by Evangeline Shaw

IMPREZY FIRMOWE

biały
biały

Jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę firmową, od 10 do 15o osób. Ze względu na ilość gości mamy stworzone trzy  kategorie organizacyjne, oczywiście wedle potrzeb klienta modyfikujemy każdą z nich. 

I. Od 10 do 15 osób - są to zwykle kameralne imprezy integracyjne, usadzamy gości przy dedykowanym, prywatnym stoliku znajdującym się na odseparowanej od reszty sali przestrzeni. Możliwość zamówienie ustalonego wcześniej menu, nie angażującego gości i pozwalającego z góry określić budżet.

II. Od 15 do 60 osób - przy tej ilości gości dysponujemy małą, oddzielną salą, zaopatrzoną w indywidualny system nagłośnienia, projektor i ekran, pozwalające na przeprowadzenie prezentacji. Dla zaproszonych gości proponujemy poczęstunek w formie finger foods (małe przekąski) oraz  dodatkowe atrakcje. Warsztaty gotowania z Teo Vafidisem lub pokaz kulinarny w Jego wykonaniu. Możemy również zorganizować standardowy lunch z przerwą kawową po prezentacji.


III. Od 60 do 150 osób - są to imprezy masowe, opierające się na wynajęciu całej restauracji. Możliwości są podobne jak w kategorii II  z tym, że na większą skalę i na większej przestrzeni, dodatkowo dochodzi możliwość  zorganizowania muzyki na żywo, bądź wynajęcie DJa.

bottom of page