top of page

OFERTA GRUPOWA

About

Zapraszamy do rozkoszowania się wyjątkowymi chwilami Bożego Narodzenia w MEZE. Nasze pakiety wigilijne to gwarancja niezapomnianego doświadczenia kulinarnego, świetnej atmosfery i połączenia tradycji greckiej z wyjątkowym smakiem świąt.

 

W naszej ofercie przygotowaliśmy:

- pakiety Wigilijne

- bufet

- oferta Open Bar

- Dodatkowe usługi np. Live-Cooking, Wine Tasting

Jeśli szukasz oferty na spotkania nieświąteczne firmowe zajdziesz TUTAJ

nr-57.jpg

Pakiet Wigilijny "Grecka Tradycja" 
od. 175 PLN/os.

Rozpocznijcie Wigilię od różnorodnych przystawek, zarówno zimnych, jak Tzatziki i Taramosalata, jak i ciepłych, np. Burekaki (greckie paszteciki) i chrupiące kalmary.

W menu głównym wybierzcie 3 z 5 wyśmienitych dań, takich jak Bakaliaros czy tradycyjny Gyros. Na deser czekają greckie świąteczne ciasteczka i ciepły krem waniliowy w chrupiącym cieście filo. To prawdziwa uczta smaków! 

Dania i przystawki serwowane są w stół. Każdy gość jest w stanie skosztować kilkunastu smaków.

nr-34.jpg

Pakiet Wigilijny "Grecko-Polska" - 175 PLN/os.

Połączcie greckie i polskie tradycje w naszym wyjątkowym menu.

Przeszukajcie smaki świąt dzięki przystawkom zimnym, takim jak Tirokafteri czy Sałatka jarzynowa, a potem odkryjcie smaki przystawek ciepłych, w tym klasycznych pierogów i krewetek Garides sto fourno.

Wybierając dania główne, miejcie do dyspozycji nie tylko ryby ale i mięsa, gdyż w Grecji na święta się nie pości.

 

Na deser przygotowaliśmy greckie świąteczne ciasteczka Kuriabiedes codziennie wypiekane w naszej restauracji, ciepły Galaktobureko, oraz polski sernik oraz makowiec.

nr-34.jpg

Zostaw swoje dane kontaktowe, aby otrzymać szczegółowe informacje na temat naszych świątecznych pakietów w Restauracji Meze by Teo Vafidis and Sons. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Skontaktuj się z nami

Nr Telefonu

+48 790 807 055

Mail:

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ I OTRZYMAĆ WYCENĘ

Dziękujemy za przesłanie formularza. Niedługo się skontaktujemy!

Niniejsza strona zawiera informacje o naszych specjalnych pakietach świątecznych, ale nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa. Prezentowane na tej stronie menu i usługi mają charakter informacyjny i mają na celu dostarczenie potencjalnym klientom informacji o naszej ofercie.

Zamieszczanie informacji na stronie nie stanowi prawnie wiążącej oferty. Oficjalne zamówienie i zawarcie umowy o świadczenie usług odbywa się po skontaktowaniu się z nami bezpośrednio za pośrednictwem telefonu, e-maila lub osobistego spotkania.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen, menu i szczegółów oferty w dowolnym momencie. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o bezpośredni kontakt z nami w celu potwierdzenia dostępności i szczegółów oferty.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

 

Dziękujemy za zrozumienie.

bottom of page